(8 5) 230 9309
Kasdien nuo 9 iki 21 val.

Šviežio maisto garantija


Kas yra šviežio maisto garantija?

Daug šviežių produktų galioja ribotą laiką, todėl labai svarbu, kad internetu užsakyti ir į namus pristatyti produktai būtų tinkami vartoti kuo ilgiau. BARBORA įsipareigoja pristatyti kuo šviežesnius maisto produktus, todėl suteikia šviežio maisto garantiją. Trumpo galiojimo termino produktams mūsų svetainėje nurodomas BARBORA šviežio maisto garantijos terminas. Jis nurodomas ant prekės nuotraukos specialiu aiškiai matomu ženklu.


Prekių žymėjimas

Pažymėtos prekės, kurios galioja 24 val. nuo pakavimo datos.

Nurodytas dienų skaičius žymi, kokia yra minimali pasirinkto produkto galiojimo trukmė po pristatymo (įskaitant pristatymo dieną).

 Šviežios bandelės ir kiti produktai pažymėti specialiu ženklu „Šiandien"  yra pagaminti prekių pristatymo dieną. Šiandien pagamintas prekes rekomenduojame suvartoti per 12 valandų.


Užtikriname, kad produktus į savo klientų krepšelius renkame kruopščiai ir atidžiai, o maisto prekes vežame specialiu transportu, kuriame palaikoma reikiama temperatūra produktų šviežumui ir kokybei išsaugoti. Šias pastangas dedame tam, kad pelnytume Jūsų pasitikėjimą.

Mūsų darbuotojai specialiai mokomi parinkti geriausius ir šviežiausius produktus, tačiau šį darbą atlieka žmonės, todėl jie gali suklysti. Juk ir patys kartais išsirenkame ne visai tinkamą produktą. Tuo atveju, jeigu gausite nekokybišką prekę, mes jums sugrąžinsime pinigus. Daugiau informacijos apie pinigų ar prekių grąžinimą rasite čia.