(8 5) 230 9309
Kasdien nuo 8 iki 21 val.

Svarbi informacija


INFORMACIJA APIE PASLAUGŲ SAUGUMO UŽTIKRINIMĄ

 • Bekontaktis pristatymas

  Vėl jums siūlome naudotis bekontakčio pristatymo būdu – prekių pristatymu iki namų durų. Pasirinkus šį pristatymo būdą, kurjeris, atvežęs prekes, su jumis susisieks ir, gavęs jūsų sutikimą, prekes paliks prie namų durų be tiesioginio kontakto. Renkantis šį būdą už prekes atsiskaityti turėsite iš anksto el. bankininkyste arba prie paskyros priregistruota kortele bei negalėsite užsisakyti alkoholinių bei energetinių gėrimų. 
 • Atsiskaitymo būdai 

  Siekdami apsaugoti tiek jus, tiek mūsų darbuotojus, laikinai stabdome galimybę atsiskaityti grynaisiais pinigais bei kortelėmis, kurjeriui atvykus, ir kviečiame pasirinkti kitą jums patogų atsiskaitymo būdą - naudojant pasirinkto banko elektroninę bankininkystę arba prie BARBORA puslapio priskirdami debetinę/kreditinę kortelę.
 • Patalpų dzinfekcija ir švaros užtikrinimas

  Visuose „Barboros“ prekių surinkimo centruose grąžintas reikalavimas darbuotojams darbo metu dėvėti kaukę ir vienkartines pirštines. Taip pat darbuotojams nurodyta laikytis saugaus 2 m atstumo. Darbas ir toliau bus organizuojamas taip, kad kurjeriai ir prekių surinkimo centro darbuotojai kuo mažiau kontaktuotų – į surinkimo centrą kurjeriai užsuka tik pasiimti suruoštų užsakymų. 
  Net ir atšaukus karantiną bei su juo susijusius saugumo reikalavimus, dalį jų „Barbora“ išlaikė. Darbuotojai, turintys tiesioginį kontaktą su maisto produktais, visą šį laiką dėvėjo vienkartines pirštines, reguliariai buvo vykdoma patalpų, transporto priemonių ir įrangos dezinfekcija. Darbo organizavimas taip pat išliko toks, kad prekių surinkimo centro darbuotojai ir kurjeriai kuo mažiau kontaktuotų. 
 • Klientų pastebėjimai
  Kviečiame siųsti/išsakyti savo pastebėjimus Klientų Aptarnavimo Centrui, kad galėtume kuo greičiau reaguoti, pavyzdžiui, jeigu kurjeris atvyko be kaukės ar kiti pastebėti saugumo nesilaikymo atvejai. 

Klientų aptarnavimo centro kontaktai:

el. p.: pagalba@barbora.lt

tel.: 852309309