(8 5) 230 9309
Kasdien nuo 9 iki 21 val.

Šviežio maisto garantija


Kas yra šviežio maisto garantija?

Daug šviežių produktų galioja ribotą laiką, todėl labai svarbu, kad internetu užsakyti ir į namus pristatyti produktai būtų tinkami vartoti kuo ilgiau. BARBORA įsipareigoja pristatyti kuo šviežesnius maisto produktus, todėl suteikia šviežio maisto garantiją. Trumpo galiojimo termino produktams mūsų svetainėje nurodomas BARBORA šviežio maisto garantijos terminas. Jis nurodomas ant prekės nuotraukos specialiu aiškiai matomu ženklu.

Pvz., +3.  Nurodomas dienų skaičius žymi, kokia yra minimali pasirinkto produkto galiojimo trukmė po pristatymo (įskaitant pristatymo dieną).

Kaip veikia šviežio maisto garantija?

Įsivaizduokite itin atidų pirkėją, kuris parduotuvėje patikrina visų šviežių produktų galiojimo laiką. Mes esame tas pirkėjas, kuris Jums parenka tik geriausius ir šviežiausius produktus. 

Atskirų rūšių produktai turi skirtingus šviežio maisto garantijos terminus:

  • pieno produktai galioja ne mažiau kaip 3-4 dienas nuo pristatymo dienos (įskaitant ir prekių pristatymo dieną);
  • šviežiai mėsa ruošiama mėsos ceche prekių pristatymo dieną ir galioja 24 val. nuo supakavimo laiko;
  • duona ir jos gaminiai galioja ne mažiau kaip 3 dienas nuo pristatymo dienos (įskaitant ir prekių pristatymo dieną);

 Šviežios bandelės ir kiti produktai pažymėti specialiu ženklu „Šiandien"  yra pagaminti prekių pristatymo dieną. Šiandien pagamintas prekes rekomenduojame suvartoti per 12 valandų.

  


100% pinigų grąžinimo garantija

Mūsų darbuotojai specialiai mokomi parinkti geriausius ir šviežiausius produktus, tačiau šį darbą atlieka žmonės, todėl jie gali suklysti. Juk ir patys kartais išsirenkame ne visai tinkamą produktą.

Jeigu suklysime ir į Jūsų krepšelį įdėsime produktą, kurio galiojimo laikas trumpesnis, nei nurodyta šviežio maisto garantijoje, grąžinsime Jums 100% pinigų, sumokėtų už šią prekę.

Užtikriname, kad produktus į savo klientų krepšelius renkame kruopščiai ir atidžiai, o maisto prekes vežame specialiu transportu, kuriame palaikoma reikiama temperatūra produktų šviežumui ir kokybei išsaugoti. Šias pastangas dedame tam, kad pelnytume Jūsų pasitikėjimą.

BARBORA kokybės vadovas