(8 5) 230 9309
Kasdien nuo 8 iki 21 val.

Pakaitalų naudojimas


Prekių pakaitalai – tai tokios pačios arba labai panašios sudėties ir kainos produktai. Pakaitalai yra dedami į Jūsų pirkinių krepšelį tik tuo atveju, jei surenkant užsakymą nėra Jūsų nurodyto produkto ar Jums reikalingo jo kiekio. 

Pavyzdys
Užsisakėte 1 kilogramą plautų morkų už 0,46 €/kg, tačiau renkant Jūsų užsakymą pastebėta, kad parduotuvėje būtent tokių daržovių nebeliko, tuomet Jums galime įdėti 1 kilogramą plautų morkų už 0,37 €/kg. Žinoma, už morkas mokėsite mažesnę kainą. 
Parinkdami panašias prekes visuomet stengiamės įdėti kuo kokybiškesnius ir šviežesnius produktus.

Ką daryti, jei parinkti pakaitalai man netiko?

Jei parinktas prekės pakaitalas Jums netiko ar nepatiko, užsakymą pristačiusiam kurjeriui galite jį atiduoti, ir mes per 5-darbo dienas grąžinsime Jums pinigus į sąskaitą, iš kurios sumokėjote už prekes.

Kaip užsisakyti pakaitalų parinkimo paslaugą?

Jei pageidaujate, kad surinkimo metu Jums būtų įdėta analogiška prekė, jei užsakytos surinkimo metu nebūtų, savo paskyroje pažymėkite varnelę, jog sutinkate gauti pakaitalus. Tą galite padaryti savo paskyros skiltyje: „Mano duomenys“ – „Pakaitalų naudojimas“ – „Naudoti pakaitalus visuose mano pirkimų krepšeliuose“. Šį pakeitimą būtinai išsaugokite.

Kaip galima atsisakyti pakaitalų parinkimo paslaugos?

Jei nepageidaujate gauti pakaitalų, jei užsakytos prekės surinkimo metu nebūtų, savo paskyros skiltyje: „Mano duomenys“ – „Pakaitalų naudojimas“ nuimkite varnelę prie „Naudoti pakaitalus visuose mano pirkimų krepšeliuose“ ir šį pakeitimą išsaugokite.

Jeigu pageidaujate gauti panašias prekes tik tą kartą apsipirkdami, tuomet atidarę savo pirkinių krepšelį pažymėkite varnele „Panaši“ arba pasirinkite tik tuos produktus, vietoj kurių sutinkate prireikus gauti panašias prekes.