(8 5) 230 9309
Kasdien nuo 9 iki 21 val.

Maltiečiai


MALTIEČIŲ vykdomo projekto „MAISTAS ANT RATŲ“ tikslas – padėti maistu tiems senyvo amžiaus žmonėms, kuriems dėl įvairių aplinkybių nepakanka maisto arba jų racionas yra itin skurdus. Galbūt savo kaimynystėje pastebėjote vienišą senolį arba norite prisidėti prie šio projekto padedami ne vienam, o keliems pensinio amžiaus žmonėms? Kviečiame susiburti su draugu, kolega ar kaimynu ir bent retkarčiais suformuoti būtiniausių produktų krepšelį, kurį pristatysime tiesiai MALTIEČIAMS!


Paramos gavėjams reguliariai – nuo 2 iki 7 kartų per savaitę – pristatomas paruoštas šiltas maistas, kurį galima tuoj pat valgyti. Dažniausiai tai – tiršta maistinga sriuba su duona, na o kartais pristatomas ir antrasis patiekalas. Taip pat pristatomi ir maisto paketai tiems žmonėms, kurie gali patys pasiruošti maistą, bet neturi pakankamai pinigų reikalingiems produktams įsigyti.


Viso BARBORA kolektyvo vardu kviečiame Jus prisidėti suformuojant nors retkarčiais pasirinktą darbo dieną taip reikalingų MALTIEČIAMS prekių krepšelius, kurių pagrindinius produktus rasite čia, nurodyti pasirinktos MALTIEČIŲ būstinės adresą bei komentare kurjeriui nurodyti tos būstinės kontaktinį asmenį ir jo telefoną, o mes Jūsų dosniuosius prekių krepšelius pristatysime MALTOS ORDINUI nemokamai*, kuris iš šių produktų senoliams paruoš gardų ir sotų dienos patiekalą. MALTIEČIAI labai laukia Jūsų paramos kiekvieną darbo dieną iki 16 val.


MALTIEČIŲ atstovybių adresai:


VILNIUJE: Maltiečiai Gedimino pr. 56 B, Vilnius. Kontaktinis asmuoJolanta, M. 8 (675) 07332. Alternatyvus kontaktinis asmuo: Vytas, M. 8 (685) 44277. Pristatyti galima darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.


KAUNE: Maltiečiai Gričiupio g. 11, Kaunas. Kontaktinis asmuo: Simona, M. 8 (607) 50881. Pristatyti galima darbo dienomis nuo 13 iki 17 val.


KLAIPĖDOJE: Maltiečiai Taikos pr. 38, Klaipėda. Kontaktinis asmuoLoreta, M. 8 (645) 56226. Pristatyti galima darbo dienomis nuo 8 iki 16 val.


Nelikite abejingi!

BARBORA komanda


* Primename, kad mūsų elektroninėje parduotuvėje www.BARBORA.lt minimali prekių krepšelio suma: 19.99 EUR