(8 5) 230 9309
Kasdien nuo 9 iki 21 val.

Kas yra panašios prekės?


Panašios prekės – tai tokios pačios arba labai panašios sudėties ir kainos produktai. Panašios prekės dedamos į Jūsų pirkinių krepšelį tik tuo atveju, jei surenkant užsakymą nėra Jūsų nurodyto produkto ar Jums reikalingo jo kiekio. 

Pavyzdys
Užsisakėte 1 kilogramą plautų morkų už 0,46 €/kg, tačiau renkant Jūsų užsakymą pastebėta, kad parduotuvėje būtent tokių daržovių nebeliko, tuomet Jums galime įdėti 1 kilogramą plautų morkų už 0,37 €/kg. Žinoma, už morkas mokėsite mažesnę kainą.

Parinkdami panašias prekes visuomet stengiamės įdėti kuo kokybiškesnius ir šviežesnius produktus.

Ką daryti, jei parinktos panašios prekės man netiko?

Jei parinkta panaši prekė Jums netiko ar nepatiko, užsakymą pristačiusiam kurjeriui galite ją atiduoti, ir mes per 5 darbo dienas grąžinsime Jums pinigus į sąskaitą, iš kurios sumokėjote už prekes.

Kaip užsisakyti panašių prekių parinkimo paslaugą?

Jeigu pageidaujate panašias prekes gauti visuomet, kai Jūsų užsakyto produkto nėra parduotuvėje, prašom internetinės parduotuvės BARBORA skiltyje „Mano duomenys“ pažymėti varnelę prie punkto „Visuomet parinkti panašias prekes“. Jeigu panašių prekių gauti nepageidaujate, nuimkite varnelę prie šio punkto.

Kaip galima atsisakyti panašių prekių parinkimo paslaugos?

Jeigu nepageidaujate gauti panašių prekių, kai Jūsų užsakyto produkto nėra parduotuvėje, prašom internetinės parduotuvės BARBORA skiltyje „Mano duomenys“ nuimti varnelę prie punkto „Visuomet parinkti panašias prekes“. Jeigu pageidaujate panašias prekes gauti visuomet, kai Jūsų užsakyto produkto nėra parduotuvėje, grąžinkite varnelę prie šio punkto.

Jeigu pageidaujate gauti panašias prekes tik tą kartą apsipirkdami, tuomet atidarę savo pirkinių krepšelį pažymėkite varnele „PANAŠI“ arba pasirinkite tik tuos produktus, vietoj kurių sutinkate prireikus gauti panašias prekes.