Pagrindinis puslapis
(8 5) 230 9309
Kasdien nuo 9 iki 21 val.


BARBORA ir BEATOS VIRTUVĖ skelbia konkursą: Gardžiausias UŽGAVĖNIŲ blynas!

Artėjant žiemos vijimo iš kiemų šventei, BARBORA ir BEATOS VIRTUVĖ kviečia visus dalyvauti kulinariniame konkurse ir iškepti patį pačiausią ir patį gardžiausią UŽGAVĖNIŲ blyną!

Vasario 7-17 d. BARBORA Facebook paskyroje talpinkite savo blynų recepto nuotrauką ir pačio recepto aprašą arba tai darykite savo asmeninėje paskyroje, bet tuomet nepamirškite pažymėti papildomai grotelėmis #Užgavėnės #BARBORALT #BeatosVirtuvė, o vasario 21 d. jungtinė BARBOROS ir BEATOS VIRTUVĖS komanda išrinks bei paskelbs net 3 laimėtojus, kurie bus apdovanoti:

I vieta – BEATOS VIRTUVĖS kulinarine knyga „Prie stalo Lietuva“, BEATOS VIRTUVĖS 2017 m. darbo kalendoriumi-užrašine, net 3 gardžiosiomis BEATOS VIRTUVĖS kakavomis ir net šešiais 5 EUR vertės kuponais, apsipirkti elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT!

II vieta – BEATOS VIRTUVĖS 2017 m. darbo kalendoriumi-užrašine, net 3 gardžiosiomis BEATOS VIRTUVĖS kakavomis ir keturiais 5 EUR vertės kuponais, apsipirkti elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT!

III vieta – BEATOS VIRTUVĖS žiemos žurnalu, 3 gardžiosiomis BEATOS VIRTUVĖS kakavomis ir dviem 5 EUR vertės kuponais, apsipirkti elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT!

Kviečiame dalyvauti, kurti, eksperimentuoti ir atrasti tobuliausio Užgavėnių blyno receptą!