(8 5) 230 9309
Kasdien nuo 8 iki 21 val.

Atsiskaitymas


MoQ programėlė

Naudojantis MoQ pinigine telefone, mokėjimams už pirkinius atlikti pakanka į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti MoQ programėlę iš Google Play arba App Store ir atlikti tolimesnius žingsnius:

  • Susikurti savo paskyrą;
  • Užpildyti visus prašomus laukus (norint naudotis visomis programėlės funkcijomis, ateityje bus prašoma pateikti daugiau asmeninės informacijos);
  • Papildyti MoQ sąskaitą (galima susieti savo mokėjimo kortelę su programėle);
  • Apsipirkant BARBOROJE pasirinkti atsiskaitymą MoQ programėle

Atsiskaitant su MoQ už užsakymus, kurių suma bent 30 EUR, į sąskaitą sugrįš 2 €! Daugiau informacijos apie taisykles čia.Elektroninė bankininkystė

Pasirinkę banką, kurio paslaugomis naudojatės, būsite nukreipti į banko puslapį. Prisijunkite įprastu būdu – sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Tam, kad užsakymas būtų pradėtas vykdyti, patvirtinkite ir atlikite mokėjimą už pasirinktas prekes.

SEB
DnB NORD
Nordea
SwedBank

Debetinės ir kreditinės kortelės

Internetinėje parduotuvėje BARBORA už pirkinius galite atsiskaityti Europos Ekonominės Erdvės šalyse išduotomis MasterCard, VISA ir VISA Electron debetinėmis ar kreditinėmis kortelėmis.


Grynaisiais pinigais arba kortele kurjeriui pristačius prekes

Pasirinkus pristatymą į namus, už pirkinius galite atsiskaityti atvykus kurjeriui grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele.

Apmokėjimas grynais pristačius prekes        
Apmokėjimas kortele pristačius prekes

Ypač patogu pirkti įmonėms

Įmonės gali gauti išankstinę sąskaitą.