(8 5) 230 9309
Kasdien nuo 9 iki 21 val.

Ankstukai


Ankstukai pasibeldžia netikėtai ir keičia gyvenimus...


Padėti anksčiau gimusiesiems – ne vėlu. Neišnešiotas naujagimis turi visas galimybes išgyventi, tiesiog tam reikia daugiau laiko, kantrybės ir pastangų.

Pasaulyje kas 10-tas kūdikis gimsta neišnešiotas. Vien Lietuvoje tokių mažylių – 2000 per metus. Šiandien gimti anksčiau laiko nebėra nuosprendis. Tiesiog reikia daugiau kantrybės ir daugiau pastangų, kol visi pamato, kad ankstukai – tikri laimės kūdikiai. Ligoninėse ankstukai lieka ilgiau – kol patys išmoksta kvėpuoti, kol po gramą, po centimetrą užauga ir tiek sustiprėja, kad galėtų parvykti namo. Deja, bet Lietuvoje itin trūksta pažangios medicininės įrangos, kuri palengvintų mažųjų gyvenimą pirmaisiais mėnesiais.

Anksčiau gimę mažyliai kviečia Jus prisijungti prie būrio draugų ir padėti jiems kartu augti ir stiprėti. Drauge su „Ankstukų“ paramos akcija Jūs galite įgyvendinti pagrindinį akcijos tikslą ir padėti užauginti brangiausius stebuklus, skirdami savo paramą „Ankstukų“ projekto tikslams įgyvendinti. Kovo 1-gegužės 31 d. pirkite akcijoje dalyvaujančias prekes ir dalis sumokėtos Jūsų sumos bus skirta ankstukų paramos fondui.


Akcijos draugų suaukoti pinigai bus skirti inovatyviai technikai įsigyti, kuri padeda mažiausiems kovoti už gyvybę, o medikams palengvina kasdieninį darbą.

Daugiau apie šią prasmingą ir gražią akciją bei kitus būdus prisidėti www.ankstukai.lt 

Visos BARBOROS vardu dėkojame už Jūsų gerumą!