Akcijų, žaidimų taisyklės


BARBORA BONUS

BARBORA BONUS – mūsų klientams siūloma nuolaidų programa (toliau - Programa). Programos esmė – kliento sukaupiamas kaupiamasis kuponas, kurį galima panaudoti apsiperkant BARBORA.LT elektroninėje parduotuvėje (toliau – Kaupiamasis kuponas).

 

Kur galiu rasti informaciją apie Programą?

Informaciją apie Programą rasite savo BARBORA.LT paskyroje, skiltyje „Mano kuponai“. Šioje skiltyje matysite Jums siūlomą Kaupiamojo kupono kaupimo būdą (tipą), kuris yra pritaikytas asmeniškai Jums pagal Jūsų pirkimo istoriją.  Siūlomi nuolaidos kaupimo būdai (tipai) gali kisti kas mėnesį.

Savo BARBORA.LT paskyroje, skiltyje „Mano kuponai“ visuomet galite pasitikrinti Jums pasiūlytos nuolaidos kaupimo būseną (t.y., matysite, kiek ir kokių apsipirkimų trūksta iki Kaupiamojo kupono).

Daugiau informacijos – Bendrosiose nuolaidų kuponų taisyklėse.

 

Ką turiu padaryti, kad gaučiau Kaupiamąjį kuponą?

Kaupiamasis kuponas kaupiasi Jums kaskart apsiperkant (jeigu krepšelis viršija Programos sąlygose nurodytą sumą), ir sukaupiamas pasiekus Programos sąlygose nurodytą apsipirkimų skaičių.

 

Naujai užsiregistravusiems klientams kaupimai automatiškai aktyvuojasi per savaitę atlikus keturis pirmuosius pirkimus.

 

Kada gausiu sukauptus Nuolaidų kuponus?

Kaupiamasis kuponas atsiras Jūsų BARBORA.LT paskyros skiltyje „Mano kuponai“ iškart, kai įvykdysite kaupimo sąlygas.

 

Kiek galioja Kaupiamasis kuponas?

Kaupiamasis kuponas galioja 60 dienų.

Spauskite žemiau esančią nuorodą ir sužinokite, kokius kuponus galite panaudoti jau dabar! Spauskite ČIA

*Programa neveikia BARBORA EXPRESS klientams.
*Programoje nedalyvauja šios prekės: alkoholiniai gėrimai, pradinio maitinimo kūdikių mišiniai bei žurnalai (t.y., šios prekės nedalyvauja nei Kaupiamojo kupono kaupime, nei už šias prekes galima atsiskaityti Kaupiamuoju kuponu).

 

 

_____________________________________________________________________________________

Bendrosios nuolaidų kuponų taisyklės

 • Mes savo ištikimiausiems klientams siūlome momentinius arba kaupiamuosius nuolaidų kuponus (toliau – Kaupiamasis kuponas, o visi nuolaidų kuponai - Kuponai).  Kuponai taip pat skirstomi į nemokamo pristatymo, procentinės ar fiksuoto dydžio nuolaidos kuponus. Visais kuponų tipais galima atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT.
 • Momentiniai kuponai dovanojami klientams priklausomai nuo apsipirkimų dažnio ir pirkinių sumos. Sąlygas apie kupono kaupimą galite rasti www.barbora.lt „Mano kuponai“ skiltyje.
 • Informaciją apie klientui priklausančius Kuponus galima pasitikrinti BARBORA.LT kliento paskyroje, skiltyje „Mano duomenys“, „Mano kuponai“.
 • Kaupiamuosius kuponus klientas gali sukaupti pats. Kaupimo sąlygos nurodomos BARBORA.LT kliento paskyroje skiltyje „Mano duomenys“, „Mano kuponai“.  Kaupiamasis kuponas kaupiasi klientui kaskart apsiperkant (jeigu krepšelis viršija 19,99 EUR sumą arba kitą sumą, nurodytą Barbora Bonus programos sąlygose), ir sukaupiamas pasiekus BARBORA.LT kliento paskyroje arba Barbora Bonus programos sąlygose nurodytą apsipirkimų skaičių. BARBORA.LT kliento paskyroje, skiltyje „Mano kuponai“ pateikiama informacija apie klientui asmeniškai siūlomą Kaupiamojo kupono kaupimo būdą (tipą), pritaikytą pagal jo pirkimo istoriją.  Siūlomi kaupimo būdai (tipai) gali kisti kas mėnesį. BARBORA.LT skiltyje klientams pateikiamas Kaupiamojo kupono progresas, statusas (t.y., rodomas likusių apsipirkimų skaičius ir pan.).
 • Kaupiamieji kuponai privalo būti sukaupti per (BARBORA.LT kliento paskyroje skiltyje mano kuponai) nurodytą laiką. Jeigu per nurodytą laiką klientas neįvykdo Kaupiamojo kupono kaupimo sąlygų ir Kaupiamasis kuponas nėra sukaupiamas, pradedamas naujo Kaupiamojo kupono kaupimas, o prieš tai sukauptas apsipirkimų skaičius ar suma yra anuliuojami ir nebegali būti panaudoti kitame kaupime.
 • Naujai užsiregistravusiems BARBORA.LT klientams kaupimai atsiranda atlikus keturis pirmuosius pirkimus.
 • Kaupiamasis kuponas galioja 60 dienų. Kiti Kuponai galioja iki ant jų nurodytos datos (jeigu taikoma).
 • Kuponai į pinigus ar kitas finansines priemones nekeičiami.
 • Kuponus draudžiama parduoti, perleisti kitiems asmenims.
 • Kaupiamieji kuponai nėra keičiami į jokius kitus Kuponus ir atvirkščiai.
 • Kuponai nėra sumuojami.
 • Panaudoti Kuponai nekompensuojami, negali būti atšaukti ar grąžinti.
 • Visi Kuponai gali būti panaudoti kaip nuolaida tik vieną kartą ir tik elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT įsigytų prekių krepšelio sumai sumažinti. Kuponų negalima panaudoti atsiskaitant už alkoholinius gėrimus ir kūdikių pradinio maitinimo mišinius ir žurnalus. Kaupiamasis kuponas galioja perkant prekių už sumą, kuri yra ne mažesnė nei 19,99 EUR  plius Kaupiamojo kupono suma (į šią sumą neįskaitant užsakymo pakavimo, pristatymo mokesčio ir alkoholinių gėrimų bei kūdikių pradinio maitinimo mišinių kainos).
 • Kaupiamieji kuponai yra tik BARBORA klientams. BARBORA EXPRESS klientai kupono kaupti ir jais pasinaudoti negalės.
 • Vieno apsipirkimo metu galima panaudoti tik vieną kuponą.
 • Kaupiamojo kupono progresą klientai mato tik po pilnai įvykdyto užsakymo. Progresas skiltyje „Mano kuponai“ yra pakeičiamas ne iš karto, pateikus užsakymą, bet sėkmingai jį pristačius.
 • Kitų Kuponų atveju - jei kliento suformuotame pirkinių krepšelyje yra alkoholinių gėrimų, kūdikių pradinio maitinimo mišinių ir kitų prekių, atsiskaitant Kuponu kitų prekių bendra kaina turi būti ne mažesnė nei Kupono vertė. Jei prekių suma mažesnė, kuponu negalėsite pasinaudoti.
 • Negaliojantys, pamesti, panaudoti ar kitaip sugadinti Kuponai (pvz., pažeistas Kupono kodas, kurio neįmanoma identifikuoti, grąžinamas užsakymas, kurio metu buvo panaudotas Kuponas), nekeičiami, jų galiojimas nepratęsiamas, sukaupta suma neperkeliama ir niekaip kitaip nekompensuojama.
 • Kuponai, nepriklausomai nuo savo pavadinimo, nėra laikomi dovanų čekiais, vaučeriais, avansiniais ar išankstiniais mokėjimais, pinigais, mokėjimo priemonėmis ar kitokiais panašiais instrumentais. Nepriklausomai nuo savo pavadinimo, Kuponas yra vienkartinė momentinė nuolaida, suteikiama ir pritaikoma klientui konkretaus apsipirkimo elektroninėje parduotuvėje BARBORA.LT momentu.
 • Už su Kuponu susijusios informacijos ir duomenų saugumą atsako Kuponą turintis asmuo. Kuponą turintis asmuo yra atsakingas už Kupono apsaugą nuo neleistino naudojimo, jam tenka visa Kupono praradimo, perdavimo kitam asmeniui, neteisėto panaudojimo ir visa susijusi rizika.
 • Mes pasiliekame teisę nepriimti Kupono, suspenduoti arba anuliuoti Kupono sumą, jei jo turėtojo veiksmai kelia pagrįstų įtarimų, kad Kuponas yra suklastotas, pakeistas, Kuponai yra naudojami nesąžiningai, neteisėtai arba kitaip pažeidžiantis šias Taisykles arba Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus.  Mes taip pat pasiliekame teisę nepriimti Kupono ir nepritaikyti nuolaidos tais atvejais, kai nuolaidos pritaikymas ir/ar Kupono panaudojimas apmokėjimui pažeidžia taikomų Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus.

_________________________________________________________________________________________

Kampanijos,  Pirk BORJOMI ir laimėk elektrinį paspirtuką arba lietsargius, taisyklės:

 1. KAMPANIJA: Pirk BORJOMI ir laimėk Elektrinį paspirtuką arba skėtį - komercinė loterija (toliau – Kampanija).
 2. LAIKOTARPIS: 2021-09-21 – 2021-10-18 (imtinai) (toliau – Kampanijos laikotarpis).
 3. ORGANIZATORIUS: UAB „Barbora“, įmonės kodas 302908069, buveinė Ozo g. 25, 07150 Vilnius, el. paštas: info@barbora.lt (toliau – Kampanijos organizatorius).
 4. PRIZO STEIGĖJAS: UAB „IDS BORJOMI EUROPE“, įmonės kodas: 301737900, buveinė Kęstučio g. 65 Vilnius, el.paštas: eu@ids-borjomi.com.
 5. KAMPANIJOS TERITORIJA: Visa Kampanijos veikla vyksta Lietuvos Respublikos teritorijoje, parduotuvėje www.barbora.lt , negalioja BARBORA EXPRESS.
 6. KAMPANIJOS TVARKA: Kampanija vyksta šių Kampanijos taisyklių ir Kampanijos organizatoriaus nustatyta tvarka. Visi Kampanijos organizatoriaus sprendimai yra galutiniai ir privalomi visiems kampanijos dalyviams.
 7. TEISĖ DALYVAUTI: Kampanijoje turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje ir Kampanijos metu el. parduotuvėje barbora.lt įsigiję bent 4 (keturis) „BORJOMI“ produktus. Kampanijos organizatoriaus darbuotojai, reklamos agentūros darbuotojai, vykdantys Kampaniją, ir kitų juridinių asmenų darbuotojai, kuriuos tiesiogiai ar netiesiogiai samdo organizatorius dėl Kampanijos, ir jų artimiausi šeimos nariai negali dalyvauti Kampanijoje.
 8. KAMPANIJOS PRIZAI: 1 x Elektrinis paspirtukas Razor, kurio vertė 199 EUR ir 10 x lietsargių, kurių vieneto vertė 12 EUR.
 9. KAIP DALYVAUTI:

9.1. Kampanijos trukmė yra nuo 2021 m. rugsėjo 21 d. iki 2021 m. spalio 18 d. Norint dalyvauti Kampanijoje, el. parduotuvėje www.barbora.lt būtina įsigyti 4 (keturis) vienetus „Borjomi“ gazuoto natūralaus mineralinio vandens.

9.2. Pirkdami „Borjomi“ produktą  el. parduotuvėje www.barbora.lt dalyviai prisiima atsakomybę už teisingos ir tikslios informacijos perdavimą. Kampanijos organizatorius neatsako už jokias klaidas, kurias Kampanijos dalyvis padaro perduodamas informaciją.

9.3. Prizų laimėtojai išrenkami atsitiktiniu būdu pasibaigus kampanijai ir su jais susiekiama asmeniškai.

9.4. Kampanijos dalyviai – tai tie asmenys, kurie Kampanijos metu įsigijo bent 4 (keturis) „Borjomi“ gazuoto mineralinio vandens vienetus el. parduotuvėje www.barbora.lt. Vienas Kampanijos dalyvis gali laimėti tik vieną Kampanijos prizą, t. y. Elektrinį paspirtuką arba skėtį.

 1. PRIZŲ PRISTATYMAS
 • Kampanijos organizatorius susisiekia su Kampanijos laimėtoju kontaktiniais duomenimis, kurie yra nurodyti Kampanijos dalyvio paskyroje el. parduotuvėje barbora.lt (telefonu arba el. paštu), per 5 darbo dienas nuo Kampanijos laimėtojo išrinkimo dienos.
 • Jei su Kampanijos laimėtoju neįmanoma susisiekti (jis neatsiliepia telefonu ir (arba) neatsako į el. laiškus) per 10 darbo dienų nuo laimėtojo informavimo, jis (ji) netenka teisės į prizą.
 • Kampanijos laimėjimo atveju Kampanijos laimėtojas privalo Kampanijos organizatoriui pateikti asmens dokumentą ir šiuos duomenis: vardas, pavardė, asmens kodas, gyv. vietos adresas. Kampanijos vykdymo tikslu tvarkomi duomenys gaunami tiesiogiai iš Kampanijos dalyvio. Jei Kampanijos laimėtojas negali pateikti šiose taisyklėse nurodytų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų arba pateikta informacija nesutampa su barbora.lt paskyroje esančiais duomenimis, prizas nebus išduotas.
 • Kampanijos organizatorius bei Prizo steigėjas įsipareigoja užtikrinti jam perduotų asmens duomenų saugumą ir neperduoti jų tretiesiems asmenims
 • Kampanijos prizą - elektrinį paspirtuką arba skėtį, Kampanijos laimėtojui perduoda prizo steigėjas IDS Borjomi Europe, UAB.

Atsiimdamas Kampanijos prizą, Kampanijos laimėtojas ir Kampanijos organizatorius pasirašo prizo priėmimo–perdavimo aktą. Atsiėmęs prizą ir pasirašęs priėmimo–perdavimo aktą, prizo laimėtojas neturi teisės kreiptis į Kampanijos organizatorius ar kitas instancijas su pretenzijomis dėl prizo.

 • Prizas negali būti pakeistas jokiu kitu prizu ir už jį negali būti kompensuojama grynaisiais.
 1. GINČAI
 • Visi ginčai, kylantys dėl Kampanijos, yra sprendžiami derybų būdu. Jei susitarimo nepavyksta pasiekti derybomis, ginčai yra sprendžiami Lietuvos teisme Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka pagal Kampanijos organizatoriaus buveinės vietą.
 • Kampanijos organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Kampaniją ir panaikinti prizus dėl nenugalimos jėgos aplinkybių (force majeure) iš karto po to, kai dalyviai informuojami apie Kampanijos nutraukimą viešai.
 • Visos pretenzijos, susijusios su Kampanijos organizavimu ir (arba) jos vykdymu, turi būti surašytos raštu ir siunčiamos Kampanijos organizatoriui el. pašto adresu pagalba@barbora.lt. Į skundus bus atsakyta ne vėliau kaip per 14 dienų nuo skundo gavimo dienos.

 


Lietuvių

 • English
 • Русский